Gaziantep Silvermat Etiket

Gaziantep Silvermat Etiket | Gaziantep Silvermat Etiket Fiyatları | Gaziantep Silvermat Etiket Özellikleri | Gaziantep Silvermat Etiket Yazıcı | Gaziantep Silvermat Etiket Demirbaş Etiketi | Gaziantep Silver Mat Etiket | Gaziantep Silver Mat Barkod Yazıcı Etiketleri

silver mat etiket

Gaziantep silver mat malzemeden üretilmiş olan bu etiketin üst yüzeyi mat ve pürüzsüzdür. Kuvvetli yapışkan özelliğinden dolayı tüm yüzeylere yapışan bir gaziantep etiket türüdür. Genellikle kitap ve gaziantep barkod etiketlerinde kullanılır. Dış etkenlere karşı oldukça dayanıklıdır, yırtılmaz ve yıpranmaz. Gaziantep silver mat etiket barkod yazıcı makinelerde ribon ile baskı yapılır. Firmamız istediğin ölçü ve türde uluslararası standartlara uygun gaziantep etiket üretimi yapmaktayız.

Kullanım alanı oldukça fazla olan gaziantep silvermat etiket kitap ve barkod etiketlerinde kullanılmaktadır. Gaziantep silvermat etiket özellikleri; kesim aralıkları simetriktir, yapışkanında akma olmaz, dış ortamlara karşı dayanıklıdır, kuvvetli bir yapışkanı vardır. Gaziantep silvermat etiket, hem sıcağa hem de soğuğa dayanan, özel yapışkanlı bir etiket hammaddesidir.


Örnekler:

Gaziantep silvermat etiket adında anlaşılacağı gibi mat malzemeden üretilmiştir. Gaziantep silvermat etiketlerin yüzeyi mat ve pürüzsüzdür. Genellikle barkod etiketlerinde ve kitap etiketlerinde kullanılmaktadır. Gaziantep silver etiket sıcak ve soğuk ortamlara karşı oldukça dayanıklıdır. Gaziantep etiket üretimlerimiz kalite ve uluslararası standartlarına uygun bir şekilde yapılmaktadır. Gaziantep silvermat etiket siparişi için bizi hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Gaziantep silvermat etiket, gaziantep termal etiket, gaziantep silver mat etiketler, gaziantep mat etiketler, gaziantep silver mat etiket fiyatları, gaziantep etiket fiyatları, gaziantep şeffaf etiket fiyatları, gaziantep silver mat barkod etiketi, gaziantep barkod okuyucu.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner