CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Gaziantep Baskılı Pasta Kutusu

Gaziantep Baskılı Pasta Kutuları | Gaziantep Pasta Kutusu | Gaziantep Pasta Kutusu Fiyatları | Gaziantep Baskısız Pasta Kutusu | Gaziantep Baskılı Pasta Kutusu Fiyatları | Gaziantep Pasta Kutusu Baskılı | Gaziantep Pasta Kutusu Siparişi | Gaziantep Baskılı Kutu | Gaziantep Toptan Pasta Kutuları

pasta-kutusu

 

Gıda yönetmeliğine uygun gıda kutuları ve pasta kutularını baskılı ve baskısız olarak üretmektedir. Gaziantep pasta kutusu, gaziantep baklava kutusu, gaziantep pizza kutusu, gaziantep lahmacun kutusu, gaziantep pide kutusu vb. gıdaların konulduğu bir çok kutuyu aynı kalite standartlarında müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Gaziantep baskılı pasta kutusu fiyatları istediğiniz ebatlara ve üretilmesini istediğiniz karton türüne göre değişmektedir.

Gaziantep baskılı pasta kutuları üzerine şirketinizin logosu adı ve adresi bulunacağı için kaliteli şirket profili oluşturarak reklamınızı yapmış olursunuz. Üretimde herhangi bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Baskılı pasta kutusu üretiminde ofset baskı türü kullanılmaktadır. Gaziantep baskılı kutularda genellikle krome karton kullanılmaktadır.

 

Örnekler:

Özellikle pastane ve marketlerin kullandığı gaziantep pasta kutuları pastaların hijyenik, kaliteli ve güvenli bir şekilde müşteriye ulaşmasını istiyorsanız kullanmanız gereken ürünlerdendir. Gaziantep baskılı pasta kutusu kullanarak aynı zamanda kaliteli hizmet anlayışı kazanmış olursunuz. Gaziantep Pasta kutuları baskılı olduğu takdirde logonuzi adınız ve iletşim bilgilerinizin müşterilerin aklında kalma olasılığı artmaktadır. Gaziantep baskılı pasta kutusu ve fiyatı hakkında detaylı bilgi almak için gaziantep pasta kutusu imalatı yapan firmamızla hemen iletşime geçin. Size özel gaziantep pasta kutuları ve teklifleri için hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Gaziantep baskılı pasta kutusu, gaziantep baskılı pasta kutusu fiyatları, gaziantep pasta kutuları, gaziantep pasta kutusu fiyatları, gaziantep pasta kutusu imalatı, gaziantep baskılı pasta kutusu ve fiyatı, gaziantep ofset baskı.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner