Gaziantep Eko Termal Etiket

Gaziantep Eko Termal Etiket | Gaziantep Eko Termal Etiket Fiyatları | Gaziantep Eko Termal Kağıt | Gaziantep Termal Etiketler | Gaziantep Eco Termal Etiket Nedir | Gaziantep Top Termal Etiket | Gaziantep Eko Termal Etiket 

 

eko termal etiket

Gaziantep eco termal etiketler genellikle kuru gıda, bakliyat, hastane vb. sektörlerde kullanılmaktadır. Gaziantep eco etiket yüzeyinde koruyucu bir tabaka bulunmayan etiket çeşididir. Alkol, ısı, ışık vb. etkenlere maruz kalırsa kararır. Eco etiketlerin en fazla 3 ile 6 ay arasında kullanım ömrü vardır. Bu etiket türünde ribon baskı yöntemi kullanılmadığı için gaziantep etiket fiyatları oldukça uygundur.

Ayrıca hastanelerde hasta kayıt işlemleri için ve hastane banka vb. yerlerde sıra numaraları için tercih edilmektedir. Bu gaziantep etiket en gaziantep ucuz etiket çeşidi olduğu için oldukça fazla tercih edilmektedir. Gaziantep eko termal etiket fiyatları ve gaziantep eko termal etiket ölçüleri hakkında detaylı bilgi almak için firmamızı arayabilirsiniz.

 

 

 

Örnekler:

Genellikle 3-6 aylık raf ömrü olan ürünlerin etiketlenmesinde kullanılan gaziantep eko termal etiketler. Belli bir süre sonra bayatlama etikisi gösterdiği için raf ömrü kısa olan ürünlerde tercih edilmektedir. Gaziantep eco etikette baskı termal olarak yapılır ribon baskıya ihtiyaç duyulmamaktadır. Gaziantep termal etiket genellikle gıda, bakliyat, hastane ve otomasyon sektörlerince kullanılmaktadır. Gaziantep ribon baskı yapılmadığı için maliyeti oldukça düşüktür ve bu yüzden oldukça fazla kullanılmaktadır. Gaziantep etiket çeşitleri ve fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Gaziantep termal etiket, gaziantep etiket gaziantep, gaziantep boş etiketgaziantep eco etiket, gaziantep etiket fiyatları, gaziantep eko termal etiket, gaziantep etiket, gaziantep eco termal etiket fiyatları, gaziantep sıra numarası etiketi, gaziantep ucuz etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner