Gaziantep Chromolux Etiket

Gaziantep Chromolux Etiket | Gaziantep Chromolux Etiket Nedir | Gaziantep Chromolux Etiket Fiyatları | Gaziantep Chromolux Etiket Baskı | Gaziantep Kromolüks Etiket | Gaziantep Chromolux Etiket Üretici Firma

chromolux etiket

Gaziantep Chromolux (Kromolüks) Etiket yüzey kısmı parlak ve pürüzsüz olan bir etiket türüdür. Kuşe etikete benzeyen chromolux etiket ribon baskısı ile barkod yazıcıdan çıktı alınır. İstediğiniz renkte chromolux etiket basımı yapılmaktadır. Gaziantep chromolux etiketler genellikle madeni yağ sektöründe ve içeceklerde kullanılan bir etiket türüdür.

Gaziantep chromolux etiket, yüzey kısmı parlak ve pürüzsüz olan bir etiket çeşididir. Ribon baskısına uygun bir hammadde olan gaziantep chromolux etikette çukurluk da bulunmaz. Üst yüzeyi kuşe etiketten bile daha parlak olan gaziantep kromolüks etiket ribon baskı yöntemi ile elde edilmektedir. Müşterilerimizin isteğine göre baskılı gaziantep chromolux etiket üretimi yapmaktayız. Gaziantep chromolux etiket üretici firma olarak kalite ve uluslararası standartlara uygun etiket üretim hizmeti vermekteyiz.

 

 

Örnekler:

 

Gaziantep chromolux etiket istenilen ebatlarda, ofset matbaa baskı makinelerinde, flekso matbaalarda ve gaziantep kuşe etiket makinesinde basılabilmektedir. Gaziantep choromolux etiket baskı çogunlukla madeni yağ ve içecek sektöründe kullanılan bir etiket çeşididir. Gaziantep choromolux etiket baskı müşterilerimizin istediği renkte baskı yapılabilmektedir. Size özel gaziantep etiket fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Gaziantep etiket, gaziantep etiket fiyatları, gaziantep barkod etiket fiyatları, gaziantep baskılı etiket fiyatları, gaziantep barkod, gaziantep rulo etiket fiyatları, gaziantep barkod fiyatları, gaziantep rulo etiket, gaziantep yapışkanlı etiket, gaziantep barkod sistemi, gaziantep barkod okuyucu, gaziantep barkod okuyucu fiyatları, gaziantep koli etiketi, gaziantep tekstil etiketi, gaziantep saten etiket, gaziantep metal etiket, gaziantep mat pp etiket, gaziantep mat pe etiket, gaziantep etiket baskı, gaziantep mat polietilen etiket, gaziantep lazer etiket, gaziantep boş etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner