CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Gaziantep Baskılı Pizza Kutusu

Gaziantep Baskılı Pizza Kutusu Fiyatları | Gaziantep Pizza Kutuları | Gaziantep Pizza Kutusu Fiyatları | Gaziantep Pizza Kutusu | Gaziantep Pizza Kutusu İmalat | Gaziantep Pizza Kutusu Ölçüleri | Gaziantep Pizza Kutusu Fiyatları | Gaziantep Baskısız Pizza Kutusu | Gaziantep Pizza Kutusu İmalatı


pizza kutusuGıda yönetmeliğine uygun gıda kutuları, pizza kutularını baskılı ve baskısız olarak üretmektedir. Pizza kutusu, gaziantep baklava kutusu, gaziantep lahmacun kutusu, pasta kutusu vb. gıdaların konulduğu bir çok kutuyu aynı kalite standartlarında müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Gaziantep baskılı pizza kutusu fiyatları istediğiniz ebatlara ve üretilmesini istediğiniz ham maddeye göre değişmektedir.

Gaziantep baskılı pizza kutuları üzerine şirketinizin logosu adı ve adresi bulunacağı için kaliteli şirket profili oluşturarak reklamınızı yapmış olursunuz. Üretimde herhangi bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Gaziantep baskılı pizza kutusu üretiminde tre ve ofset baskı türleri kullanılmaktadır. Gaziantep baskılı kutularda genellikle oluklu mukavva kullanılmaktadır. Pizza kutuları genellikle pizzacı, kebap salonları ve gıda sektöründe olan her mekanda kullanımaktadır. 

Örnekler:

Gaziantep baskılı pizza kutuları oldukça kaliteli kartonda sağlık ve kalite koşullarına uygun olarak üretilmişlerdir. Gaziantep pizza kutuları hijyen koşullarına uygun olarak üretilmiştir. Gaziantep pizza kutusu ölçüleri pizzaların boyutlarına göre farklı çeşitlerde bulunmaktadır. Gaziantep askılı pizza kutusu fiyatları ile gaziantep pizza kutusu fiyatları arasında fazla bir fark bulunmamaktadır. Gaziantep baskılı pizza kutusu satışı yapan firmamızla gaziantep baskılı pizza kutusu fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için ve size özel tekliflerimizden yararlanmak için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Gaziantep baskılı pizza kutusu, gaziantep pizza kutuları, gaziantep basklı kutular, gaziantep baskılı pizza kutusu fiyatları, gaziantep pizza kutusu fiyatları, gaziantep pizza kutusu imalatı, gaziantep pizza kutusu, gaziantep baskılı pizza kutusu satışı, gaziantep baskılı ambalajlar.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner