Gaziantep Mat Polipropilen Etiket

Gaziantep Mat Polipropilen Etiket | Gaziantep Pp Etiket | Gaziantep Mat Etiket | Gaziantep Mat Polipropilen Etiket Fiyatları | Gaziantep Polipropilen Ürünler | Gaziantep Sembol Barkod Etiket | Gaziantep Mat Pp Etiket | Gaziantep Barkod Sistemleri | Gaziantep Mat Polipropilen Pp Etiket

mat polipropilen etiket

Gaziantep mat polipropilen etiket adında anlaşılacağı üzere mat yüzeye sahip olan plastik bazlı etiket çeşididir. Gaziantep polipropilen etiketler plastik bazlı olduğu için yırtılmaz, sudan ve nemden etkilenmez. Gaziantep pp etiketler ribon baskıya ve barkod yazıcı baskısına uygundur. Gaziantep mat etiketler yüzeylerinin ışığı yansıtmayacağı için üzerine basılan barkod ve karekod okuyucularda daha net bir şekilde okunacaktır. Gaziantep at polipropilen etiketler genellikle kozmetik ve kimya sektöründe kullanılmaktadır.

Gaziantep mat etiket plastik bazlı etiketlerdendir. Yüzeyi mattır. Plastik bazlı olduğu için oldukça dayanıklıdır sudan ve nemden etkilenmemektedir. Etiketin yüzeyi mat olduğu için yüzeyine iyi baskı yapılabilir ve üzerinde bulunana karekod veya barkodlar okuyucu cihazlarda daha kolay okunabilmektedir. Gaziantep mat pp etiket gaziantep opak etiket türlerine göre piyasada fazla kullanılmamaktadır.

 

 

Örnekler:

Mat pp etiketler diğer etiket türlerine göre daha fazla maliyetli olacaktır.  Mat polipropilen etiket plastik bazlı bir etiket olduğu için ressin ribon ile baskıya uygundur. Işığa dayanıklı olduğu için genellikle ışığın fazla olduğu dış mekanlarda kullanılmaktadır. Polipropilen etiketin kullanım alanlarını kısıtlamak pek mümkün değildir. Işığın fazla olduğu dış ortamlarda, kozmetik ve kimya sektöründe kullanılmaktadır. Etiket çeşitleri ve polipropilen etiket fiyatları hakkında bilgi almak için bizi arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Gaziantep mat etiket, gaziantep opak pp, gaziantep mat ppgaziantep boş etiket, gaziantep termal etiket fiyatları, gaziantep şeffaf pp, gaziantep mat polipropilen, gaziantep etiket, etiket gaziantep, ribon gaziantep, karekod okuyucu gaziantep, polipropilen, gaziantep polipropilen etiket fiyatları.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner