Gaziantep Lamine Termal Etiket

Gaziantep Lamine Termal Etiket | Gaziantep Lamine Termal Etiket Fiyatları | Gaziantep Lamine Termal Etiket Nedir | Gaziantep Lamine Termal Barkod Etiketi | Gaziantep Termal Etiketler | Gaziantep Renkli Termal Etiketler

lamine termal etiket

Gaziantep lamine termal etiket her iki yüzeyinde de koruyucu tabaka bulunan ribonsuz baskı yapılan bir etiket türüdür. Gaziantep lamine etiket diğer etiketlere göre daha dayanıklıdır ve raf ömrü uzun olan ürünlerin etiketlenmesinde kullanılmaktadır. Gaziantep lamine etiket fiyatları baskı olmadığı için düşük maliyetlidirler. Gaziantep lamine termal etiketler diğer etiket türlerine göre daha uzun ömürlü, dayanıklı ve düşük maliyetli olduğu için oldukça fazla tercih edilen gaziantep etiketler arasında yer almaktadır. İstediğiniz boyutlarda ve sayıda gaziantep termal etiket üretimi yapmaktayız.

Diğer gaziantep etiket türlerine göre daha fazla dayanma güzü olan gaziantep lamine termal etiketler raf ömrü uzun olan ürünlerin etiketlenmesinde kullanılmaktadır. Isı, ışık ve nem karşı oldukça dayanıklı olduğu için uzun ömürlüdür. Lamine etiket üzerine yapılan baskı kaliteli olup üzerindeki yazılar uzun zaman kalıcı ve okunaklı olurlar. Darbe, sürtünme vb. olaylara karşı oldukça etkilidir herhangi bir zedelenme olmaz. Gaziantep termal etiket uzun ömürlü olmasından dolayı genellikle marketlerde kullanılmaktadır.

 

 

Örnekler:

Gaziantep lamine termal etiket diğer etiket türlerine göre daha kalıcı ve daha kaliteli bir etiket türüdür. Gaziantep etiket her iki yüzeyinde de koruyucu tabaka bulunmaktadır. Gaziantep lamine etiket ısı, ışık, nem gibi dış etmenlere karşı dayanıklı olan ve kendi kendine kararma özelliği bulunan tek etiket türüdür. Uzun süre raflarda bekleye ürünlerin etiketlenmesinde kullanılmaktadır. Gaziantep lamine termal etiket nedir? Lamine gaziantep termal etiket uzun ömürlü ve kaliteli sağlam malzemeden üretilen genellikle gıda sektöründe marketteki raf ürünlerinde kullanılmaktadır. Size özel gaziantep lamine termal etiket fiyatları için hemen bizi arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Gaziantep lamine etiket, gaziantep termal etiket, gaziantep top etiket, gaziantep ribonsuz baskı, gaziantep baskılı etiket, gaziantep renkli termal etiket, gaziantep lamine termal barkod etiketi, gaziantep kuşe etiket, gaziantep termal etiket boyutları, gaziantep boş etiket, gaziantep termal etiket fiyatları, gaziantep lamine etiketler, gaziantep eco termal etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner