CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Gaziantep Baskılı Pide Kutusu

Gaziantep Baskılı Pide Kutusu | Gaziantep Pide Kutusu Fiyatları |Gaziantep Pide Kutusu  |Gaziantep Pide Kutusu Ölçüleri | Gaziantep Pide Kutusu İmalatı | Gaziantep Hazır Pide Kutusu | Gaziantep Pide Ve Lahmacun Kutusu | Gaziantep Pide Kutuları | Gaziantep Baskılı Pide Kutusu Fiyatları


kutularGıda yönetmeliğine uygun gıda kutuları, pide kutularını baskılı ve baskısız olarak üretmektedir. Pide kutusu, gaziantep baklava kutusu, pizza kutusu,gaziantep lahmacun kutusu, pasta kutusu vb. gıdaların konulduğu bir çok kutuyu aynı kalite standartlarında müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Gaziantep baskılı pide kutusu fiyatları istediğiniz ebatlara ve üretilmesini istediğiniz ham maddeye göre değişmektedir. Gaziantep baskılı pide kutuları üzerine şirketinizin logosu adı ve adresi bulunacağı için kaliteli şirket profili oluşturarak reklamınızı yapmış olursunuz.

Üretimde herhangi bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Gaziantep baskılı pide kutusu üretiminde ofset baskı türü kullanılmaktadır. Gaziantep baskılı kutularda genellikle krome karton kullanılmaktadır. Gaziantep pide kutuları genellikle pideci, restoran ve gıda sektöründe olan her mekanda kullanımaktadır. 

Örnekler:

 

Özellikle lokanta ve pidecilerde kullandığı gaziantep pide kutuları gıdalarınızın hijyenik, kaliteli ve güvenli bir şekilde müşteriye ulaşmasını istiyorsanız kullanmanız gereken ürünlerdendir. Gaziantep baskılı pide kutusu kullanarak aynı zamanda kaliteli hizmet anlayışı kazanmış olursunuz. Gaziantep pide kutuları baskılı olduğu takdirde logonuzu adınızı ve iletişim bilgilerinizin müşterilerin aklında kalma olasılığı artmaktadır. Gaziantep baskılı pide kutusu ve fiyatı hakkında detaylı bilgi almak için gaziantep pide kutusu imalatı yapan firmamızla hemen iletşime geçin. Size özel gaziantep pide kutuları ve teklifleri için hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Gaziantep baskılı pide kutusu, gaziantep pide kutusu fiyatları, gaziantep pide kutusu imalatı, gaziantep pide kutusu , gaziantep baskılı pide kutusu fiyatları, gaziantep baskılı ambalajlar, gaziantep pide ve lahmacun kutusu.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner